Patalpintas: 2014-03-22

Viešoji įstaiga vilniaus regbio akademija

ID: 46054
Skelbimo galiojimo laikas pasibaigęs

Visi Vilniaus vaikai, jaunuoliai ir kiti nerandantys, kur dėti sukauptas jėgas!
Mes jums siūlom regbį, kuris privers pakrutinti kiekvieną raumenų ir smegenų ląstelę. Reikės parodyti apsčiai drąsos ir išmokti pasitikėti savim. Komanda bus svarbiau už viską, bet vienas neliksi niekada.

Ateik ir žaisk Vilniaus regbio akademijoje. Čia tavęs laukia visų amžių komandos, nuo septynmečių iki suaugusių bei merginų. Visos komandos varžosi Lietuvos čempionatuose, dalyvauja proginiuose turnyruose ir žaidžia draugiškas rungtynes.

Susidomėjai – rašyk į el. paštą vidmantas-gv-rugby@post.skynet.lt arba skambink 8-610-16354

KVIEČIAME žaisti regbį!

APIE
Informacija apie VRA bei regbį Lietuvoje.

Misija
Regbis - turintis gilias tradicijas bei populiarus žaidimas pasaulyje, bet dar pakankamai jaunas Lietuvoje. Vilnius gali didžiuotis savo vyrų komanda, kuri ne tik, kad rodo profesionalų žaidimą, bet ir populiarina jį jaunimo tarpe skatindami užsiiminėti šiuo sportu bei skirti jam savo laisvalaikį.

Įmonės apžvalga
Apie mus
Vilniaus regbio akademija supažindina vaikus ir jaunuolius Vilniaus mieste su regbiu, skatina jų užimtumą bei dalyvavimą sportinėje veikloje.

Vilniaus regbio akademijos tikslas yra populiarinti regbį Vilniuje, kasmet rengti Vilniaus miesto regbio čempionatą, suburti vaikų ir jaunimo komandas atstovausiančias miestą Lietuvos regbio čempionate bei ruošti jaunuosius teisėjus ir trenerius. Siekdami tikslų stengiamės sukurti reikiamas, tinkamas ir patogias sąlygas treniruotėms ir varžyboms. Dirbdami su vaikais, mes norime ugdyti orumą, pagarbą kitiems, skatinti savanorišką veiklą, visuomeniškumą ir pilietiškumą.

Mes Vilniaus regbio akademiją matome kaip didelę tvirtą bendruomenę, kurioje kiekvienas narys jaučia palaikymą ir paramą, kurioje viskas aikštėje ir už jos ribų yra pasiekiama komandiniu darbu ir tarpusavio pasitikėjimu. Pradėdami nuo vaikų mes norime išugdyti įvairių pajėgumų žaidėjų, kurie ateityje galėtų žaisti įvairaus lygio regbio – nuo poilsinio, mėgėjiško iki pusiau profesionalaus.

Vilniaus regbio akademija yra padalinta į skyrius atitinkančius Vilniaus miesto mikrorajonus, taip siekiant paskatinti ryšį tarp bendruomenės ir sporto komandos. Vienoje aplinkoje augę vaikai geriau pažįsta vieni kitus ir brandina daug tvirtesnį ryšį, kuris tik išryškėja žaidžiant vienoje komandoje.